Kalendár podujatí

Február 2020

Levický akvatlon Akvatlon

ŠK Atóm Levice      22.02.2020
  Levice
Slovenský pohár Všetky kategórie

Marec 2020

Zimný Akvatlon pre všetkých Akvatlon

Triaxx      01.03.2020
  Liptovská Osada
Slovenský pohár Všetky kategórie

Dolnokubínsky akvatlon Akvatlon

MKP Dolný Kubín      15.03.2020
  Dolný Kubín
Slovenský pohár Všetky kategórie

Duatlon Pezinok Duatlon

ŠTK Pezinok      28.03.2020
  Pezinok
Slovenský pohár Všetky kategórie

Apríl 2020

Dunajský duatlon Duatlon

Kravany nad Dunajom      04.04.2020
  Kravany n. Dunajom
Slovenský pohár Všetky kategórie

City Aquatlon Akvatlon

New-wave multisport      05.04.2020
  Banská Bystrica
Slovenský pohár Všetky kategórie

Cassovia duatlon Duatlon

Triatlonový klub Košice      11.04.2020
  Košice
Slovenský pohár Všetky kategórie

Žitavský duatlon Duatlon

Triatlonový klub Dvory n. Žitavou   18.04.2020
  Dvory nad Žitavou
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

FTVŠ Superšprint Triatlon

Prestigio Realiz Team      25.04.2020
  Bratislava
Slovenský pohár Všetky kategórie

Máj 2020

Rajecký kros duatlon Kros Triatlon

Maratón Klub Rajec      01.05.2020
  Rajec
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

Kopaničiarsky duatlon Duatlon

Obec Priepasné      02.05.2020
  Priepasné
Slovenský pohár Všetky kategórie

Pressburg duathlon Duatlon

Slovenská Triatlonová Akadémia      05.05.2020
  Bratislava
Všetky kategórie

Hornoturčiansky akvatlon Akvatlon

Aquapark triatlon Turč. Teplice   08.05.2020
  Turčianske Teplice
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

Duatlon Valča Duatlon

TAT      09.05.2020
  Martin
Slovenský pohár Dospelí a juniori

Spišskonovoveský duatlon Duatlon

  16.05.2020
  Spišská Nová Ves
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

Akvatlon pre všetkých Akvatlon

Triaxx      17.05.2020
  Petržalka
Slovenský pohár Všetky kategórie

Senec triatlon Triatlon

3NT      23.05.2020
  Senec
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

Goralman Kros Triatlon

Oravaman      30.05.2020
  Oravská Polhora
Oravaman Tour Dospelí

Challenge Šamorín - side events Triatlon

X-bionic sphere      30.05.2020
  Šamorín
Všetky kategórie

Challenge Šamorín Triatlon

X-bionic sphere      31.05.2020
  Šamorín
Všetky kategórie

Jún 2020

Veľkoúľanský triatlon Triatlon

Lawi Slovensko      06.06.2020
  Čierna Voda
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

Pressburg Triathlon Triatlon

Slovenská Triatlonová Akadémia      13.06.2020
  Petržalka
M-SR Slovenský pohár STA Tour Všetky kategórie

Pressburg Man Triatlon

Slovenská Triatlonová Akadémia      14.06.2020
  Petržalka
Slovenský pohár Dospelí

Pressburg Aquabike Triatlon

Slovenská Triatlonová Akadémia      14.06.2020
  Petržalka
M-SR Dospelí

Valča superšprint triatlon Triatlon

  20.06.2020
  Valča
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

Eko kros triatlon Turzov Kros Triatlon

  20.06.2020
  Gelnica
Dospelí a juniori

NESS City triathlon Triatlon

Progress promotion      20.06.2020
  Košice
Všetky kategórie

Mikrotriatlon Triatlon

Triatlonový klub Dvory n. Žitavou   27.06.2020
  Dvory nad Žitavou
Slovenský pohár Všetky kategórie

Júl 2020

H-Triathlon Skalica Kros Triatlon

H-triathlon      04.07.2020
  Skalica
Dospelí a juniori

Black Swans Triathlon Triatlon

Black Swans      04.07.2020
  Ratnovce
Slovenský pohár Dospelí a juniori

Nitriansky detský akvatlon Akvatlon

ŠK Delfín Nitra   04.07.2020
  Nitra
Slovenský pohár Všetky kategórie

Cassovia aquatlon Akvatlon

Triatlonový klub Košice      04.07.2020
  Košice
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

Black Swans Aquabike Triatlon

Black Swans      05.07.2020
  Ratnovce
Dospelí

Black Swans Man Triatlon

Black Swans      05.07.2020
  Ratnovce
Dospelí

Oravaman Triatlon

Oravaman      11.07.2020
  Zuberec
Oravaman Tour Dospelí

Vialleman Triatlon

  11.07.2020
  Bátovce
M-SR Slovenský pohár Dospelí

Rajecký kros triatlon Kros Triatlon

Maratón Klub Rajec      18.07.2020
  Rajec
Slovenský pohár Dospelí a juniori

Ružínsky triatlon Triatlon

Triatlonový klub Košice      18.07.2020
  Košice
Slovenský pohár Dospelí a juniori

CNS Biel Triatlon Triatlon

  25.07.2020
  Veľký Biel
Slovenský pohár Všetky kategórie

Štiavnický kros triatlon Kros Triatlon

  25.07.2020
  Banský Studenec
M-SR Slovenský pohár Dospelí a juniori

August 2020

123athlon - duatlon Kros Triatlon

123athlon      01.08.2020
  Hrabovo
Dospelí a juniori

Slovakman 226 Triatlon

Slovakman      01.08.2020
  Piešťany
M-SR Ford Czechman Tour Dospelí

Superšprint Banská Bystrica Triatlon

  02.08.2020
  Banská Bystrica
Slovenský pohár Všetky kategórie

Triathlon Attack Kids Triatlon

Active Planet      07.08.2020
  Divín
Dospelí

Staroturanský triatlon Triatlon

  08.08.2020
  Stará Turá
Slovenský pohár Dospelí a juniori

Triathlon Attack Triatlon

Active Planet      08.08.2020
  Divín / Srdiečko
Dospelí

Cassovia jazerný triatlon Triatlon

Triatlonový klub Košice      15.08.2020
  Košice
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

Žilinský triatlon Triatlon

Nereus Žilina      22.08.2020
  Žilina
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

123athlon Kros Triatlon

123athlon      29.08.2020
  Bobrovník
Dospelí a juniori

Black Swans akvatlon Akvatlon

Black Swans      30.08.2020
  Piešťany
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

September 2020

TriTAJCHlon Triatlon

ŠK Atóm Levice      01.09.2020
  Nová Baňa
Slovenský pohár Všetky kategórie

Jánošík Triatlon

Oravaman      05.09.2020
  Terchová
Oravaman Tour Dospelí

Tatry triatlon Kros Triatlon

Slovenská Triatlonová Akadémia      05.09.2020
  Mlynčeky
Slovenský pohár STA Tour Všetky kategórie

Mošovský duatlon Duatlon

  06.09.2020
  Mošovce
Slovenský pohár Dospelí a juniori

Triatlon pre všetkých Triatlon

Triaxx      12.09.2020
  Stará Myjava
Slovenský pohár Všetky kategórie

Kúpeľný duatlon Duatlon

3NT      20.09.2020
  Trenčianske Teplice
M-SR Slovenský pohár Všetky kategórie

Pressburg aquatlon Akvatlon

Slovenská Triatlonová Akadémia      30.09.2020
  Bratislava
Všetky kategórie